Fotobudka na imprezę lub event, Fotobudka Warszawa - Party King

Fotobudka na imprezę firmową

Fotobudka na imprezę firmową

FOTOBUDKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Fotobudka Party King to wspaniały pomysł który urozmaici i wyróżni nie tylko Twoją imprezę, ale też inne ważne wydarzenia z życia firmy. Zaproś nas tam gdzie dzieje się coś wyjątkowego, my utrwalimy to na zdjęciach. Stwórz świetną kronikę firmową pełną kolorowych zdjęć, podnieś atrakcyjność spotkań i wyróżnij się spośród innych.

fotobudka na eventy firmowe

BRANDING DLA FIRM

Możliwość brandingu zdjęć jest bardzo ważnym atrybutem naszej fotobudki. Razem z nami wybierasz indywidualny layout zdjęć wzbogacając go o własne logo. Tak skomponowana całość doskonale nadaje się jako element promocyjny. Jeśli branding zdjęć to za mało, my wychodzimy Ci na przeciw z propozycją spersonalizowania wyglądu całej fotobudki. Okleimy ją specjalnie dla Ciebie stosownie do miejsca i okazji.
FOTOBUDKI BRANDING

GADŻETY I PROPSY

Fotobudka na imprezę Party King to nie tylko najwyższej jakości urządzenie do utrwalania waszych wspomnień! To także zespół ludzi z pasją którzy będą czuwali nad prawidłową pracą urządzenia oraz nad wspaniałą atmosferą, oferując liczne gadżety które możecie wykorzystać podczas swoich wyjątkowych sesji zdjęciowych Party King! Znajdziecie tutaj peruki, maski, okulary oraz wiele innych! Carpe diem, my zatroszczymy się o resztę!

gadzety i propsy

SOCIAL MEDIA

W dzisiejszych czasach znacząca większość z nas posiada konto na portalu społecznościowym. Party King umożliwia przesyłanie zdjęć na facebooka bezpośrednio po ich zrobieniu. Mamy do dyspozycji ekran logowania za pomocą którego bez problemu prześlemy naszą wspaniałą sesję do sieci.


REFERENCJE

ref_party_king

NewLook_Wedel

PARTYKING_Referencje

McFIT_Referencje


Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas