Fotobudka | Fotobudka na wesele i imprezę | Party King
party-king-ig-3ok_2small

ico3

Party King to ludzie, których połączyła pasja, marzenia i pragnienie przezywania przygód. Fotokabina jest gotowa do uwiecznienia dobrej zabawy na każdej imprezie. Żeby nasz automat pojawił się na imprezie, należy dokonać rezerwacji mailowo lub telefonicznie. My skontaktujemy się z Wami i zajmiemy się całą organizacją. Nasz animator od czuwania nad sprawami technicznymi przyjedzie na miejsce zabawy 40 minut przed czasem, aby odpowiednio przygotować budkę. Kiedy zjawią się goście, będzie na nich czekać gotowy automat oraz mnóstwo zwariowanych gadżetów do wykorzystania podczas pozowania do zdjęć.

Obsługa fotobudki jest prosta i intuicyjna, wystarczy kliknąć, zapozować i…sprawdzić efekt końcowy na podwójnym wydruku! Panel dotykowy budki spełnia funkcję podglądu w trakcie pozowania, a także umożliwia personalizację zdjęć. Spośród wielu opcji wydruku można zmieniać tło, ustawiać ilość klatek na pasku, a nawet opublikować imprezowe zdjęcie na Facebooku! Wybrana przez gości ilość klatek drukowana jest na papierze o wymiarze 10×15 cm lub 5x15cm. Do każdego zdjęcia można dodać w ustawieniach ramkę, która pojawi się na wydruku. Drukowanie trwa 10 sekund i potem efektem można pochwalić się wśród znajomych. W każdym momencie trwania szaleństwa można skorzystać z pomocy technicznej naszego animatora.  Budki fotograficzne Party King Warszawa gwarantują udaną imprezę zarówno w domu, jak i podczas spotkań masowych.

FOTOBUDKA NA EVENTY BIZNESOWE

Fotobudka jako nowość na Polskim rynku stała się doskonałym i nieodzownym dodatkiem do wszelkiego rodzaju imprez masowych oraz eventów firmowych. Sprawdź już dziś jak możesz udoskonalić swoją imprezę.

FOTOBUDKA NA WESELA

Fotobudka na wesele to doskonały pomysł, baw się razem z nami i zbieraj super fotki! O nic się nie martw, sprostamy wszystkim Twoim wymaganiom i sprawimy że ten wyjątkowy dzień zapamiętasz na długie lata.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Napisz do nas